streda 30. decembra 2015

P.F.2016

Milí moji čitatelia,

rok 2015 sa s nami pomaly lúči. Už je starý a unavený. Za svojej 12 mesačnej vlády každému z nás priniesol okamihy plné radosti, ale aj starostí... Tak to vždy býva. Je len na nás či terajší rok zhodnotíme s úsmevom na perách, alebo sa rozhodneme naň zabudnúť.

Čo je, však, dôležité, s odchodom roka starého prichádza rok nový. Mladý, silný, plný nádejí a nových možností. Vstúpme, preto, do neho s odhodlaním, dobrou náladou, s ľuďmi, ktorých milujeme, a pre ktorých žijeme. Nezvyknem si dávať predsavzatia, pretože ich aj tak nikdy nedodržím, ale ak bude rok 2016 aspoň spolovice taký skvelý a vydarený ako rok 2015 budem viac než spokojná.

Milí moji čitatelia, želám Vám v novom roku hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky od tých najbližších, mnoho úspechov, krásnych chvíľ a nezabudnuteľných momentov. Ďakujem Vám za priazeň, ktorú ste mi preukázali a za podporu, ktorú som z Vašich komentárov cítila. Želám si, aby sme sa aj v roku 2016 stretávali v Čitárni v peknom počte a pri krásnych knihách, ktoré nás budú spájať.

V tomto roku je toto môj posledný príspevok, no začiatkom roku nového sa môžete tešiť na malú štatistiku môjho čitateľského počítania a na malé hodnotenie prečítaných kníh. Do vtedy sa s Vami lúčim. Užite si posledné chvíle roku 2015 a ten nový privítajte hlavne s úsmevom na perách...

4 komentáre:

 1. I tobě vše nej do Noveho roku, Evi ;-) a těším se na statistiku

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Snáď sa mi článok podarí uverejniť už zajtra. Želám Ti krásny posledný deň v roku :) :)

   Odstrániť
 2. Krásné přání :) I Tobě mnoho štěstí do nového roku!

  OdpovedaťOdstrániť