pondelok 28. decembra 2015

Vianoce na dvakrát

V tomto článku by som sa s Vami rada podelila o pár fotografií, ktoré zachytávajú Vianoce, ktoré sme si s priateľom spravili u nás doma pár dní po tých skutočných Vianociach. Dúfam, že sa Vám fotky budú páčiť...

S priateľom sme sa rozhodli stráviť vianočné sviatky každý so svojou rodinou, preto som si 23. decembra zbalila kufor a so všetkými darčekmi prišla domov! Tých pár dní, čo som strávila s rodičmi a súrodencami bolo skvelých. Veľmi dobre sme sa zabavili, niekoľkokrát prejedli, veľa sa nasmiali, zaspomínali a hlavne si spoločne oddýchli. Najskôr sme oslávili bratove a moje meniny, a potom sme sa naplno pustili do príprav na slávnostný večer. Pri štedrovečernej večeri a neskôr aj pri vianočnom stromčeku sme sa stretli takmer celá rodina, za čo som veľmi vďačná a verím, že sa v takom počte stretneme aj o rok. Rozbaľovanie vianočných darčekov, ako je u nás tradíciou, trvalo skoro dve hodiny, pretože balíčkov pod stromčekom bolo ohromne veľa. Popri tom sme pozerali rozprávky a vychutnávali atmosféru večera.

27. decembra som prestrela na štedrovečernú večeru v byte, kde teraz s priateľom bývame a užili sme si tento magický večer opätovne. Oblátky, kapustnica, zemiakový šalát a ryba. K tomu dobré víno, Perinbaba a darčeky. K množstvu krásnych, ale aj užitočných vecí a maličkostí čo som dostala od rodiny som si od priateľa rozbalila nádherný konferenčný stolík vyrobený špeciálne pre mňa. Priateľ sa mi týmto darčekom opätovne postaral o prekvapenie a samozrejme aj veľkú radosť :)

Verím, že aj Vy ste si užili sviatočné dni v kruhu najbližších, s dobrým jedlom a úsmevom na perách. Máme tu posledné dni roku 2015, tak ich nemárnime problémy či hádky. Oddychujte, čítajte a veľa sa smejte, tieto dni sú na to ako stvorené!


4 komentáre:

 1. Pamatuji si doby, kdy i my s přítelem slavili Vánoce na dvakrát a byla to krása - přeci jen jednou to strašně rychle uteče a nadvakrát je to skvělé :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som presne toho istého názoru, prečo si príjemné chvíle nezdvojnásobiť..? :) :)

   Odstrániť
 2. Ten stolek je naprosto luxusní. Přítelovi se dárek opravdu vydařil :)
  Zdá se, že sis užila Vánoce na maximum se všemi, které máš ráda a tak by to mělo být.
  Přeji Ti hromadu dalších milých chvil s blízkymi a hodně štěstí a zdraví v novém roce, Evičko! A samozřejmě také hezké chvíle nad knihou ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Ti krásne za tieto milé slová :) Aj ja Tebe želám v novom roku čo najviac pozitívnych momentov, nezabudnuteľných chvíľ plných úsmevu, veľa šťastia a zdravia, a hlavne chuti do čítania a blogovania :)

   Odstrániť