utorok 16. februára 2016

#mojacitaren

Moji milí! Je mi hanba ako veľmi v posledných týchto dňoch zanedbávam tento blog. Ale nie len ten, bohužiaľ nemám čas a energiu ani na svojich najbližších. V práci mám dosť perné dni a už len odpočítavam hodiny do konca tohto pracovného týždňa, pretože mi začne štvordňový predĺžený a vytúžený víkend! Cez voľné dni chcem len relaxovať, vychutnávať si voľné chvíle, vyvárať dobroty s priateľom, leňošiť s knihou, klebetiť s maminou a sestrou, a hlavne nemyslieť na prácu.

Do kým, však, vysnívaný piatok po piatej hodine podvečer príde, Vám prinášam, na spestrenie, pár fotografií, ktoré nájdete aj na mojom instagrame e.z.citarne alebo pod hastagom #mojacitaren.

Máte aj Vy niekedy pocit, že všetku svoju energiu necháte v práci a na život mimo nej Vám akosi nestačia sily? Ak máte nejaké triky ako zvládať krušné pracovné tempo, sem s nimi... :)

6 komentárov:

 1. Povedené snímky s atmosférou :) Jinak s hektickým tempem to máme asi podobné - někdy večer člověk opravdu zvládá jen večeři a zhroucení do postele. Jediné klidnější dny, kdy si přece jen najdu trochu více času na čtení a další věci jsou ty, kdy mám home office. Takže triky bych taky hned brala! :)
  Hezký - a co nejméně hektický - den přeji!
  K

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Home office by som asi nezvládla :D Buď to by som skončila s knihou v ruke, alebo s vysávačom :D :D Každopádne je to určite skvelý spôsob môcť si zariadiť pracovný deň podľa seba. Želám Ti pekný piatok a hlavne krásny víkend :)

   Odstrániť
 2. Úžasné fotografie, ze kterých atmosféra jen čiší :) Já patřím naštěstí do kategorie lidí, kteří se prací ještě nestresují, nicméně mě letos čekají státnice, takže myslím, že hektických dní si ještě "užiju" dost a dost...
  Hezký den přeju

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Och, štátnice! Nezávidím teda. Prešla som si nimi minulý rok. Držím palce a želám veľa síl a odhodlania. Ďakujem za komentár a želám krásny, konečne sa blížiaci, víkend :)

   Odstrániť
 3. Ano, ten pocit znám moc dobře :-( navic hned z prace kolikrat naskocim do kolotoce domacnosti a starosti o děti. Ale ono se to usadí a bude vše zase v poklidu :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Stále si hovorím, nech už toto hektické obdobie prejde. Chvíľku je potom kľud a už, už to zas padá. Myslím, že sa viacerí zhodneme na tom, že máme bohužiaľ veľmi krátke dni a veľmi málo času venovať sa tomu a hlavne tím, na ktorých nám najviac záleží.

   Odstrániť