štvrtok 21. apríla 2016

Rozkvitnuté čerešne, jarné lúče a knihy

Píšem len na skok a pridávam pár nových záberov. Nie je to žiadna sláva, no teraz nie je čas a ani myšlienky na tieto veci, bohužiaľ. Nečítam, nepíšem, nefotím (okrem týchto fotiek)... Dôvody sú na to rôzne, a hlavne, je zbytočné rozvádzať ich tu. Moje plány na túto jar boli úplne iné, všetko sa, ale zo dňa na deň zmenilo... Verím, však, že Vy si užívate jarné počasie, slniečko a rozkvitajúcu prírodu naplno aj za mňa. A hlavne, ak ste nezachytili, tak na blogu prebieha súťaž o dve krásne knižné klasiky, viac info sa dočítate TU.6 komentárov:

 1. Krásne fotky :)! Anna sa krásne hodí k tej jarnej téme :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak to jsou krásné fotky Evi, obzvlášť ta poslední je hodně nápaditá :) Doufám, že se u Tebe brzy vyřeší vše, co je potřeba. Měj se krásně :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hanka, ďakujem Ti pekne, priznám sa, že námet na tú poslednú som odkukala z Instagtamu ;) Niekedy sa nechám inšpirovať :) :) Ďakujem za podporu, maj sa aj Ty krásne...

   Odstrániť
 3. Nádherné fotky, zvláště mě chytla za srdce ta druhá <3 Poslední je zase supernápaditá, budu se muset po Tvém vzoru také porozhlédnout po nějaké inspiraci :) Držím palce, ať je v Tvém životě vše brzy podle Tvých představ! Měj se co nejlépe, Evi :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Ti krásne za vyjadrenie podpory a Tvoje milé slová. Inšpirácie a fotiek kníh nie je nikdy dosť, takže smelo do toho! Už sa teším na Tvoje fotografie :)

   Odstrániť