sobota 9. júla 2016

Letný tip - Antistresové pohľadnice

Dobrý deň Vám želám, milí moji čitatelia! Dnes prinášam krátky tip na príjemnú a nie len letnú oddychovú záležitosť. U mnohých iste ešte stále pretrváva mánia a záľuba v antistresových maľovnánkach. Ja Vám tentokrát prinášam tip na podobnú nôtu no v trošku inom šate.

Máme tu leto. Čas výletov a dovoleniek. Čas na spoznávanie nových miest a prežívanie výnimočných zážitkov. Je úplne prirodzené, že ich chceme zdieľať so svojou rodinou či priateľmi. Čo keby sme to tentokrát skúsili trošku klasickejšie a rozposlali z našich ciest nami vyfarbené a dotvorené pohľadnice? Áno, dobre počujete, tento prvok ešte nezmizol z povrchu zemského, čo je úžasné, a je našou povinnosťou zachovať čaro klasickej pošty a dopisovania.

Vydavateľstvo GRADA tentokrát prináša nie antistresové maľovánky, ale pohľadnice, pomocou ktorých budete môcť zdieľať krásne zážitky, posielať milé pozdravy, gratulovať k významným udalostiam svojim blízkym osobitným spôsobom.

Antistresové pohľadnice tvoria jeden súbor vo formáte menšej knižky, takže ich môžete mať na cestách neustále so sebou. Ich motívy, však, nepokrývajú len letné zážitky, nájdete tu rôzne témy ako napríklad vianočné sviatky či narodenie dieťatka. Je to proste nevyhnutná záležitosť pre kreatívne osoby, ktoré majú farbičky vždy po ruke. Určite sa tomuto tipu potešia aj detičky, ktoré môžeme týmto spôsobom aspoň na čas zabaviť a Vy si môžete vychutnať voľnú chvíľu. Ja som sa vyšantila na troch pohľadniciach a zvyšok veľmi rada posuniem deťom do detského tábora vo Zvolene. Verím, že sa im potešia :)

Touto cestou by som chcela ešte raz poďakovať vydavateľstvu GRADA za zaslanie týchto krásnych Antistresových pohľadníc. 2 komentáre:

  1. Jak nejsem nadšenec do omalovánek, tak tohle mi připadá jako skvělý nápad! A v tvém podání i výborně využitý :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem krásne, verím, že si táto forma oddychu tiež nájde svojich verných nadšencov :)

      Odstrániť