piatok 5. augusta 2016

Ľúbivé knihy #01

Neviem ako Vy, ale ja na knižných blogoch najviac obdivujem a najradšej prechádzam príspevky s množstvom knižných fotiek. Z takýchto foto-článkov čerpám najviac inšpirácie. Z toho asi vyplýva aj moja mierna závislosť na Instagrame, kde dokážem stalkovať knižné foto do nemoty. Dáte mi určite za pravdu, že knihy sú viac než fotogenický objekt a možnosti ich zachytenia sú neobmedzené. Séria príspevkov, ktoré plánujem, uverejňovať pod názvom Ľúbivé knihy, bude obsahovať rôznorodé zábery kníh z akéhokoľvek prostredia. Tentokrát to nejak vyšlo, že ide o zábery roztvorených kníh. Takže kochajte sa a nechajte sa inšpirovať ľúbivými knihami.

Pre viac knižnej inšpirácie: foto č. 1 Emily Bronte - Búrlivé výšiny, foto č. 2. J. R. R. Tolkien - Hurínové deti, Alexandre Dumas - Dáma s kaméliami, Jules Verne - Cesta na mesiac, foto č. 3 Barry Paris - Audrey Hepburnová, foto č. 4 G. G. Márquez - Láska v čase cholery, foto č. 5 Juliet Gael - Slečna Bronteová píše o láske, foto č. 6 Anne Bronte - Agnes Greyová

Budem rada ak sa so mnou podelíte o Vašu záľubu v sledovaní foto-článkov plných kníh prípadne Vášho vzťahu ku knižným fotkám na Instagrame. Inšpirujete sa zábermi iných? Dokáže Vás fotka knihy nalákať natoľko, že sa o ňu začnete zaujímať intenzívnejšie?

7 komentárov:

 1. Tiež mám veľmi rada fotky kníh a tieto sú krásne. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všetky sú prekrásne, ale druhá a posledná, tak to je naozaj nádhera ❤️

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jsem na tom úplně stejně, fotky knížek bych mohla považovat za svoji skrytou (dobře, možná ne dostatečně dobře skrytou) drogu. Instagram od rána do večera O:) ... Nicméně, tyhle fotky jsou vážně krásné. Nejvíc se mi líbí ta poslední - ta má prostě kouzlo :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem za všetky Vaše milé komentáre. Moja obľúbená je tiež tá posledná fotografia. Verím, že budem môcť priniesť na blog viac článkov na tento spôsob a verím, že budú u Vás vítané. Som tiež rada, že nie som jediná "závisláčka" na knižných hastagoch :) Nezabudnite sledovať #mojacitaren :):)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Foceni knih je dalsi krasny prinos literatury soucasne doby :-) tedy aspon to je muj nazor. Evicko, jsi stale lepsi a lepsi :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty máš takový cit :) Tvoje fotky jsou opravdu nádherné!

  OdpovedaťOdstrániť